Simona Kyselková

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Integer vulputate sem a nibh rutrum consequat. Duis viverra diam non justo. Integer lacinia. Etiam dictum tincidunt diam. In enim a arcu imperdiet malesuada. Aliquam id dolor. Curabitur vitae diam non enim vestibulum interdum. Aliquam erat volutpat. Aenean id metus id velit ullamcorper pulvinar. Maecenas sollicitudin.

Jan Novák

Fusce dui leo, imperdiet in, aliquam sit amet, feugiat eu, orci. Quisque porta. Nunc tincidunt ante vitae massa. Etiam ligula pede, sagittis quis, interdum ultricies, scelerisque eu. Proin mattis lacinia justo. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam neque. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci.

Jana

Nováková
Máte jakékoliv dotazy? Neváhejte se na mne obrátit. Své produkty sama navrhuji a vyrábím a osobně vybírám ty nejlepší a nejvhodnější materiály. Ráda Vám zodpovím jakýkoliv dotaz a pomohu vybrat to nejlepší pro Vás.

Simona Kyselková

Simona Kyselková
simona@kyselkova.cz
+420 728 684 286

KURZY - BRAŠNÁŘSTVÍ

Pravidelně pořádám workshopy, kde si můžete vyrobit opasek, kabelku nebo se naučit základům brašnářského řemesla. Níže se můžete přihlásit k odběru informací o aktuálně vypsaných kurzech. Kontaktovat mě můžete i na tel. čísle 728 684 286 či e-mailem na simona@kyselkova.cz. Adresa ateliéru, kde se pořádají kurzy: Konšelská 15, 180 00 Praha 8.
Kurz brašnářství
Kurz brašnářství
Základy brašnářského řemesla
Základy brašnářského řemesla
Kurz brašnářství
Kurz brašnářství
Ražení jména pejska do hotového obojku

Obnovila jsem zapomenuté řemeslo.
Propojila jsem jej s potřebami dnešní doby a nadčasovým designem.

Pod mýma rukama, v dílně vonící po kůži, vznikají výrobky, které se vymykají pravidlům dnešní uspěchané doby: Jsou to výrobky precizně zhotovené z těch nejlepších kůží, s důrazem na nejmenší detaily, ručně sešité léty prověřeným sedlářským stehem a s hranami zabroušenými do hladkosti a lesku. Cesta od počátečního nápadu po konečný produkt je dlouhá: Od hledání inspirace a vhodné kůže pro konkrétní produkt až po výrobu několika prototypů, dokud nedosáhnu nejlepšího výsledku. Vždy se snažím o to, aby se každý produkt stal reprezentativním doplňkem a především každodenním společníkem, na kterého se můžete po dlouhá léta spolehnout.
Česká televize

Česká televize – pořad Dobré ráno 26.2.2021

Česká televize - pořad Dobré ráno 26.2.2021
Česká televize

Česká televize – pořad Sama doma 26.5.2020

TV Nova – pořad Rady ptáka Loskutáka 17.10.2020

Výroba dámského psaníčka

Rozhovor v Lidových novinách 14.3.2020

Simona Kyselková Lidové noviny

Ruční výroba kabelky z pravé kůže

V roce 2019 získala firma KS design s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou přes Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes první výzvu Specializovaných voucherů (reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607). Podpora se týká účasti firmy KS design s.r.o. na projektu Pražský voucher na koučing a mentoring v hlavním městě Praha za účelem specializovaného poradenství v oblasti rozjezdu podnikání a budování značky. Očekávaným výstupem je nabytí důležitých podnikatelských dovedností a vyšší konkurenceschopnost v pražském tržním prostředí. Projekt Pražský voucher na koučing a mentoring je spolufinancován Evropskou unií.

 


© Simona Kyselková